Masaj sayesinde Günün Sorunlarınden kurtulun

Masajların ne kadar verimli olduğundan bilginiz varmı? Bir masaj yaptığında eşiniz şikayet ediyor mu, yoksa gerçekten ne yaptığınızdan emin değil misiniz? Birkaç basit strateji öğrenirseniz, acemi aradan oldukça hızlı bir ortama geçebilirsiniz. İyi bir masaj yapmanın zamanını öğrenmenin zamanı geldi, o yüzden okumaya devam et. Masaj yaparken açık fikirli olmalısın. Daha önce hiç masaj yaptırmamışsanız, kullanılan yöntemlerin bazılarının garip olduğunu düşünebilirsiniz. Ama yine de harika bir deneyim olabilir. Bırakın ve masaj terapistinin en iyi yaptıkları şeyi yapmasına izin verin.

Baş parmaklarınız da dahil olmak üzere, masajınızı yaparken tüm ellerinizi kullanmaya çalışın. Baş parmaklarınız elinizin güçlü bir parçasıdır, belek escort böylece kasları uyarmak için bunları kullanabilirsiniz. Ama asla çok zorlamamalısın. Masajın alınışındaki kişiyi incitmek istemezsin. Masaj yaparken farklı teknikleri denemelisiniz. Ovmak, basınç uygulamak ve hatta hafif dokunuşlar vermek için ellerinizi ve parmaklarınızı kullanın. Hassasiyete ihtiyacınız varsa parmaklarınızın ucunu kullanın, örneğin gergin bir kası gevşetmek için. Basıncı uygulamak için elinizin avuçlarını kullanarak mümkün olduğunca fazla yüzey kaplamayı deneyebilirsiniz.

Sadece konfor seviyenize hoş geldin. Birçok insan için, bir masaj için soyunmak büyük bir sorun değil. Bu, bazılarında durum böyle değildir ve genellikle kendilerini masaj sırasında rahatsızlık verici veya kendinden emin hissetmektedirler. Bu masajın etkisini azaltacaktır. Bundan sadece rahatladığınız kıyafetleri çıkararak kaçının. Çok miktarda su içerek masajınızdan en iyi şekilde yararlanın. Niye ya? Çünkü iyi bir masaj dolaşımınızı hızlandırır, ancak toksinleri vücudunuzdan çıkarmak için suya ihtiyaç vardır. Masajınızdan önce nemlendirmek kanınızın daha az durmasına neden olur ve masözün fazla laktik asidi kaslarınızdan çıkarmasını kolaylaştırır. Hidratlı kaldıktan sonra vücudunuza yardımcı olur ve bu toksinleri ortadan kaldırır.

Bir kişiye antalya masöz masaj yaparken farklı yağlar kullanmalısınız. Bu, farklı insanlar farklı yağlara farklı tepki verdiğinden; uygun olanı bulmalısın. Yağlar yağlanmaya yardımcı olur, böylece masajınız ile daha kolay bir zaman geçirebilirsiniz. Her şeyi bir araya getirme zamanı, ne yapabileceğinizi görmeyi öğrendiniz. Sevdiğiniz birisiyle ilgili tekniklerinizi test edin ve onların tepkileri size ne kadar iyi çalıştığınızı söyleyecektir. Daha fazla öğrenmeye devam ederken, fark yaratmaya yardımcı olan küçük şeylerin farkına varın.

Bir cevap yazın